ویژه

قیمت خودرو دوباره افزایشی شد

تاریخ ارسال : 28 دسامبر 2012 | بازدید : | طبقه بندی : بازي آیفون
بر چسب های مرتبط:
پراید دست دوم هزاره حدود الله قیمت ارز میلیونر زاغه نشین پراید 131 هزار سایت قیمت سکه قیمت دلار امروز قیمت گوشی پراید اسپرت حدود فلسطین نیزار طمانینه قیمت طلا قیمت روز دلار قیمت سکه قیمت دلار میلیون پراید 111

قیمت خودرو دوباره افزایشی شد

در هفته‌ای که گذشت با صعودی شدن نرخ ارز قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی نیز مجددا افزایش یافت.
قیمت خودرو دوباره افزایشی شد

به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا، در این هفته در محصولات گروه خودروسازی سایپا، خودروی سایپا ۱۱۱ به قیمت حدود ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسید. این در حالی است که قیمت رسمی این خودرو ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان است.

قیمت پراید SL ۱۳۱ نیز به حدود ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و SX ۱۳۱ نیز به قیمت حدود ۱۳ میلیون تومان عرضه می‌شد. البته قیمت رسمی SL ۱۳۱ معادل ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و SX ۱۳۱ نیز ۱۱ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت تیبا نیز به حدود ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید. البته قیمت رسمی این خودرو اندکی کمتر و ۱۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان تعیین شده است. تندر ۹۰ مدل E۲ پارس خودرو نیز به قیمت حدود ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسید. البته قیمت رسمی این خودرو ۲۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان است.

قیمت مگان ۲۰۰۰ اتومات نیز با افزایش قابل توجهی به حدود ۶۳ میلیون تومان رسید. البته قیمت رسمی این خودرو ۴۴ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان تعیین شده است. ماکسیما نیز در حالی به قیمت حدود ۹۱ میلیون تومان به فروش می‌رسید که قیمت رسمی این خودرو ۸۵ میلیون تومان است.

در هفته گذشته در گروه محصولات ایران خودرو، خودروی پژو ۲۰۶ در برخی نمایندگی‌های فروش موجود نبود. قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیز در مدل V۹ این خودرو به حدود ۴۰ میلیون تومان و در مدل V۸ نیز حدود ۳۲ میلیون تومان رسید. این در حالی است که قیمت رسمی مدل V۹ حدود ۲۶ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و مدل V۸ نیز ۲۲ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان است.

تندر ۹۰ ایران خودرو نیز در مدل E۲ آن به قیمت حدود ۲۷ میلیون تومان به فروش می‌رسید. این در حالی است که قیمت رسمی این خودرو ۲۱ میلیون تومان تعیین شده است.

پژو ۴۰۵ نیز به قیمت حدود ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه می‌شد. البته قیمت مصوب این خودرو ۱۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان است. قیمت پژو پارس سال نیز به حدود ۲۶ میلیون تومان رسید. قیمت رسمی این خودرو نیز حدود ۲۳ میلیون تومان تعیین شده است.

قیمت‌های یاد شده نسبی بوده و با توجه به نوسان عرضه از سوی خودروسازان و برخی ضعف‌های نظارتی، این قیمت‌ها با درصدی از نوسان و تفاوت در نمایندگی‌های فروش مختلف همراه است.

مطالب مرتبط با قیمت خودرو دوباره افزایشی شد


برترین هاویژه


ویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به موبایل خرید فروش می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .