ویژه

وساطت هديه تهراني براي رهايي شهلا جاهد

تاریخ ارسال : 17 ژانویه 2012 | بازدید : | طبقه بندی : سرگرمي

فخرالدين جعفرزاده سرپرست دادسراي امور جنايي تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس افزود: عده‌اي از بازيگران سينما از جمله هديه تهراني، مريلا زارعي، هما روستا و كارگرداناني مانند جعفر پناهي و ديگر بازيگران و عوامل سينماي ايران با حضور در دادسراي امور جنايي تهران خواستار مذاكره در خصوص پرونده شهلا جاهد شدند.فخرالدين جعفرزاده سرپرست دادسراي امور جنايي تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس افزود: عده‌اي از بازيگران سينما از جمله هديه تهراني، مريلا زارعي، هما روستا و كارگرداناني مانند جعفر پناهي و ديگر بازيگران و عوامل سينماي ايران با حضور در دادسراي امور جنايي تهران خواستار مذاكره در خصوص پرونده شهلا جاهد شدند.
وي ادامه داد: اين افراد مدعي شدند با كسب اجازه از دادسراي امور جنايي قصد دارند تا با خانواده لاله سحرخيزان جلساتي داشته باشند تا بتوانند براي شهلا جاهد رضايت بگيرند.

جعفرزاده گفت: به عنوان سرپرست دادسراي امور جنايي تهران براي اين افراد توضيح دادم كه طبق روال همه پرونده‌ها براي اين پرونده نيز تمام تلاش خود را خواهيم كرد تا از اين خانواده رضايت بگيريم.
وي ادامه داد: حق قصاص حق مسلم اولياي دم است و كسي نمي‌تواند اين حق را از آن‌ها بگيرد اما بر اساس آموزه‌هاي ديني خانواده اولياي دم سفارش شده‌اند تا از اين حق گذشته و محكوم به قصاص را عفو كنند.

وساطت هديه تهراني براي رهايي شهلا جاهد

persianv

مطالب مرتبط با وساطت هديه تهراني براي رهايي شهلا جاهد


برترین هاویژه


ویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به موبایل خرید فروش می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .