ویژه

سرقت از مجتمع‌هاي مسكوني در روز روشن

تاریخ ارسال : 17 ژانویه 2012 | بازدید : | طبقه بندی : سرگرمي


جام جم آنلاين: مرد جواني كه متهم به سرقت از مجتمع‌هاي مسكوني است، مدعي شد در روز روشن و بدون كوچكترين مشكلي اقدام به سرقت مي‌كرده‌ است.
سرقت از مجتمع‌هاي مسكوني در روز روشن

به گزارش فارس،‌ عصر هفدهم خرداد امسال، تعدادي از ساكنان شهرك شهيد بهشتي در شرق تهران پس از مشاهده تردد مشكوك يك مرد جوان در محدوده شهرك طي تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي 110، اين موضوع را به پليس اطلاع دادند.
لحظاتي بعد عوامل گشت كلانتري 144 جواديه تهرانپارس در محل حاضر شدند و يك نفر را كه در حال سرقت از انباري آپارتمان يك مجتمع بود دستگير و به همراه خودرو پرايد سفيد رنگ متهم به كلانتري منتقل كردند.
با تشكيل پرونده مقدماتي، به دستور داديار شعبه هفتم دادسراي ناحيه 4 تهران رسالت پرونده به همراه متهم جهت رسيدگي تخصصي تحويل كارآگاهان مبارزه با منزل پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ شد.

متهم به نام عزيز 33 ساله در مقابل افسر پرونده به سرقت خود از شهرك در هنگام دستگيري و همچنين به تعداد زيادي سرقت‌هاي ديگر در محدوده تهرانپارس اعتراف كرد و گفت: در طول روز و با خودرو پرايد در خيابان‌هاي شرق تهران تردد مي‌كردم و در جلوي مجتمع‌هاي مسكوني خودرو را پارك كرده و ضمن تردد در اين مجتمع‌ها درحالي كه موقعيت را براي سرقت مناسب مي‌ديدم سريعاً با تخريب قفل سرقت را انجام داده و پس از انتقال امئال سرقتي به خودرو محل را ترك مي‌كردم.
متهم با اعلام اين كه تمامي سرقت‌ها را در روز روشن انجام مي‌دادم در برابر سؤال افسر پرونده كه چطور در روز روشن ساكنان آپارتمان‌ها و مجتمع‌هاي مسكوني متوجه سرقت شما نمي‌شدند، گفت: در آپارتمان‌هاي مسكوني خصوصاً مجتمع‌هاي شلوغ و بزرگ ساكنان كمترين توجهي هم به محيط اطراف ندارند و معمولأ اطلاع خيلي كم از همسايه‌هاي خود دارند و اگر ببينند يك نفر در حال جا به جايي وسيله‌اي از انباري يا آپارتمان در روز روشن است فكر مي‌كنند از ساكنان بوده يا احتمالات ديگري غير از سرقت مي‌دهند و دخالتي نمي‌كنند.
اما با توجه به اينكه احتمال مي‌دادم در هنگام سرقت اگر يكي از ساكنان مرا ببيند ممكن است آن فرد صاحب همان انباري باشد، سعي مي‌كردم جاهاي خلوت را براي سرقت انتخاب كنم اما در مواقعي هم كه يك نفر در حال تردد در مجتمع بود طوري وانمود مي‌كردم تا وي به حركات من شك نكند.
با توجه به شكايات مالباختگان و سرقت‌هاي مشابه سرقت انباري آپارتمان مسكوني تاكنون نزديك به 10 فقره سرقت شناسائي شد كه در اين سرقت‌ها لوازم موجود در اين انباري‌ها از جمله فرش، مانيتور، مواد غذائي، لوازم لوكس و غيره به سرقت رفته است.
متهم داراي اعتياد به مواد مخدر از نوع كراك است و سرقت‌ها را به تنهائي انجام مي‌داد و انگيزه اصلي وي از اين سرقت‌ها تأمين هزينه تهيه مواد مخدر است. سوابق احتمالي ساير اتهامات اين متهم در حال بررسي است.
سرهنگ كارآگاه رضا مؤذن رئيس پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ، گفت: با توجه به اين كه در ماه‌هاي اخير سرقت‌هاي ديگري از انباري و منازل در محدوده شرق تهران به ويژه تهرانپارس از سوي مالباختگان گزارش شده است و احتمال وجود سرقت‌هاي بسيار ديگر از سوي اين متهم است.
اسماعيلي داديار شعبه هفتم دادسراي رسالت دستور انتشار تصوير بدون پوشش متهم در جرائد را صادر كرده است.
وي ادامه داد: از كساني كه اين فرد را در هنگام سرقت از انباري‌هاي مجتمع‌هاي مسكوني مشاهده كرده‌اند درخواست مي‌شود جهت پيگيري پرونده يا شناسائي متهم به پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در ضلع شمالي پل سيد خندان يا شعبه هفتم دادياري دادسراي رسالت مراجعه يا با شماره تلفن‌هاي 21866362 يا 22865757 تماس حاصل كنند.


سرقت از مجتمع‌هاي مسكوني در روز روشن

funpatogh

مطالب مرتبط با سرقت از مجتمع‌هاي مسكوني در روز روشن


برترین هاویژه


ویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به موبایل خرید فروش می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .