ویژه

پرشکایت‌ترین خودروهای کشور

تاریخ ارسال : 17 ژانویه 2012 | بازدید : | طبقه بندی : خودرو | سرگرمي


پژو 405 ایران خودرو و پراید گروه سایپا در صدر جدول پر شکایت‌ترین خودروهای داخلی قرار دارند.

مديركل دفتر ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات وزارت صنايع و معادن با بیان این مطلب به «دنياي اقتصاد» گفت: طبق آخرین آمار موجود، میزان شکایت مشتریان از تندر-90 ایران خودرو و پارس خودرو کاهش یافته، چراکه این دو شرکت دیگر مانند گذشته، تعهدات عقب افتاده چندانی در قبال این محصول ندارند.

مهدی داداشی در عین حال با تاکید بر اینکه هنوز هم مشتریان نسبت به تاخیر تندر-90 شاکی هستند، افزود: شکایاتی که در زمینه خودروهای داخلی به وزارت صنایع می‌رسد، موارد مختلفی نظیر تعهدات عقب افتاده، کیفیت و خدمات پس از فروش را شامل می‌شود، این در شرایطی است که شکایات صورت گرفته از تندر، به تعهدات عقب افتاده این محصول مربوط است.

وی با تاکید بر این‌که تندر-90 دیگر در راس شکایات مشتریان قرار ندارد، گفت: در حال حاضر پژو 405 پرشکایت‌ترین خودرو به حساب آمده و پراید نیز در مکان بعدی قرار دارد.
به گفته داداشی، عمده شکایاتی که مشتریان از این دو محصول دارند، به کیفیت آنها مربوط می‌شود.
اظهارات مدیرکل دفتر پاسخگویی به شکایات وزارت صنایع، در حالی است که پراید پرتیراژترین و پرفروش‌ترین خودرو کشور محسوب می‌شود و پژو 405 نیز از لحاظ تیراژ و فروش، دومین محصول خودروسازی و بازار ایران به حساب می‌آید.

هر دو محصول جزو پلت فرم‌هاي قدیمی و فراموش شده شرکت‌هاي مادر خود هستند، اما با این حال طرفداران زیادی در بازار خودرو ایران دارند. طبق اظهارات داداشی، تندر-90 نیز هر چند به لحاظ کیفی، شکایت خاصی از آن به وزارت صنایع نرسیده، اما با توجه به اوضاع نامناسب تولید و رفع نشدن تعهدات این محصول، هنوز تندر از لیست خودروهای تحت شکایت مشتریان خارج نشده است.

پرشکایت‌ترین خودروهای کشور

persianv

مطالب مرتبط با پرشکایت‌ترین خودروهای کشور


برچسب ها : ,

برترین هاویژه


ویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به موبایل خرید فروش می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .