ویژه

انتقاد از آرايش برخي بازيگران سينما

تاریخ ارسال : 14 ژانویه 2012 | بازدید : | طبقه بندی : سينما | سینمای ایران و جهان

محمدتقی رهبر با اشاره به وضعيت بسيار نامناسب برخي تبليغات فيلم‌هاي سينمايي گفت: بايد تمام مراحل طراحي، توليد و اكران فيلم‌هاي سينمايي با توجه و نظارت دقيق مسئولان وزارت ارشاد تهيه و به دست مردم برسد.
ایلنا: نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي گفت: با اكران فيلم‌هايي كه مطابقتي با ارزش‌هاي اسلامي ندارد، به نظر مي‌رسد مسئولان نظارت بر سينماي ايران در خواب غفلت به سر مي‌برند.

بنابراین گزارش محمد تقي رهبر با ابراز انزجار از برخي سهل‌انگاري‌ها در نظارت بر اكران فيلم‌هاي سينمايي اظهار داشت: آرايش برخي از بازيگران سينماي ايران حتي از آرايش و گريم بازيگران هاليوود و فيلمهاي غربي نيز بيشتر بوده كه اين مسأله بسيار رنج‌آور است..
وي افزود: به نظر مي‌رسد فضاي هنر و هنري امروز دنيا، برخي از مسئولان ما را تحت تأثير خود قرار داده است.

بر اساس گزارشي که رسانه هاي اصولگرا منتشر کرده اند نماينده مردم اصفهان در مجلس تصريح كرد: افراد معتقد و مذهبي كشور بايد هر چه سريع‌تر از فضاي مساجد و پايگاه‌ها وارد عرصه فرهنگ و سينما شوند، چرا كه اكنون وضعيت فرهنگي و مذهبي سينماي ما بسيار نگران‌كننده است.

رهبر با اشاره به وضعيت بسيار نامناسب برخي تبليغات فيلم‌هاي سينمايي گفت: بايد تمام مراحل طراحي، توليد و اكران فيلم‌هاي سينمايي با توجه و نظارت دقيق مسئولان وزارت ارشاد تهيه و به دست مردم برسد.

وي تجمل‌گرايي و ترويج فرهنگ‌هاي بيگانه را از عواملي دانست كه امروزه جايگاه خاصي در فيلم‌هاي روي پرده سينماي كشور به خود اختصاص داده و تصريح كرد: اشاعه تجمل‌گرايي و فرهنگ‌هاي غربي اين گونه موجب شده تا سن ازدواج و به تبع آن فساد و بي‌بند و باري از دل سينماي ايران بيرون آيد و اين عوامل در سال‌هاي گذشته نه تنها كمتر نشده، بلكه افزايش نيز يافته است.

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي در پايان اظهار داشت: اجرايي شدن ارزش‌ها و پياده كردن آنان در جامعه از نقاط ضعف دولت در عرصه فرهنگي خود بوده است.

funpatogh . com

مطالب مرتبط با انتقاد از آرايش برخي بازيگران سينما


برترین هاویژه


ویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به موبایل خرید فروش می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .