ویژه

میزان سهمیه پاییزی بنزین اعلام می‌شود

تاریخ ارسال : 26 اکتبر 2011 | بازدید : | طبقه بندی : اخباربنابر پیش بینی های صورت گرفته این احتمال می رود که سهمیه اعلام شده تنها مربوط به ماه اول پاییز(مهرماه)باشد و از ابتدای آبان ماه شاهد اجرای لایحه هدفمند کردن یارانه ها در این بخش باشیم.
براین اساس، محمدرضا رویانیان رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور قصد داردفردا چهارشنبه سهمیه جدید بنزین خودروها و سیاست های سوخت و حمل و نقل در هدفمندی یارانه ها را اعلام ‌کند.
این در حالی است که تا پیش از این بر تک نرخی شدن قیمت بنزین به بیش از ۴۰۰ تومان در هر لیتر از ابتدای مهرماه تاکید می شد و این احتمال می رفت که سهیمه بندی بنزین از ابتدای مهرماه به طور کامل در کشور منتفی شود وبنزین به صورت تک نرخی عرضه شود.
در همین حال،پیش بینی می شود دولت در تلاش باشد تا بااعلام سهمیه ای برای مهرماه اجرای لایحه هدفمند کردن یارانه ها در بخش بنزین را منتفی کند و در آبان ماه لایحه هدفمند کردن یارانه ها را در بخش بنزین اجرایی کند.
براساس این گزارش ، از ابتدای سالجاری تاکنون به طور متوسط روزانه ۶۳ میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شده است که با اجرای طرح تولید بنزین در واحدهای پتروشیمی از هفته گذشته، به طور رسمی ۱۸ تا ۲۰ میلیون لیتر واردات این فرآورده استراتژیک نفتی متوقف شده است.
آمارهای

مطالب مرتبط با میزان سهمیه پاییزی بنزین اعلام می‌شود


برترین هاویژه


ویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به موبایل خرید فروش می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .