ویژه

نرم افزار پیام رسان فارسی – SMS MCI v0.91

تاریخ ارسال : 18 اکتبر 2011 | بازدید : | طبقه بندی : نرم افزار جاوا

بالاخره بعد از تاخیری طولانی ، نرم افزار "پیام رسان فارسی" توسط همراه اول انتشار پیدا کرد . خبر انتشار این نرم افزار بارها در اینترنت به چشم خورده بود اما خبری از خود نرم افزار نبود و لینک دریافت این نرم افزار ابتدا غیر فعال و بعد به کل از صفحه مربوطه سایت همراه اول برداشته شد و خبرها حاکی از وجود نقصی در نرم افزار بود که تیم مربوطه در حال رفع آن بودند . حال این نرم افزار انتشار یافته و شما عزیزان می توانید آنرا براحتی از همین سایت دریافت نمایید . این نرم افزار در نسخه آزمایشی خود به سر میبرد و امیدواریم هرچه سریعتر مشکلات احتمالی آن هم رفع گردد .این نرم افزار برای چه عرضه شده است ؟
به دلیل افزایش نرخ پیامک لاتین  ، نرم افزار فوق ارائه شده است که قادر است پیامک فارسی با حجمی حدود 200 کاراکتر را ارسال نماید و این درحالی است که این مسئله در حالت عادی و بدون این نرم افزار تنها در هر صفحه به حدود 70 کاراکتر منتهی شده و برای پیامک هایی با کاراکتر بالاتر ، کاربر هزینه ی بیشتر را متحمل می شود . این نرم افزار علاوه بر فراهم آوردن امکانات فارسی ، باعث صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ی پیامک ها خواهد شد .
نرم افزار "پیام رسان فارسی" چگونه کار می کند ؟
این نرم افزار قادر است پیامک ها را در دو حالت فشرده و غیر فشرده ارسال نماید که در حالت فشرده تنها کاربرانی که روی گوشی خود از این نرم افزار استفاده می کنند قادر به مشاهده بوده و برای کاربران عادی تنها حالت غیر فشرده مورد استفاده است .
این نرم افزار روی چه گوشی هایی نصب می شود ؟
نرم افزار مربوطه بر روی گوشی ها و PDA هایی که از پلتفرم جاوا پشتیبانی می کنند قابل نصب و اجرا بوده که حدودا 70 درصد گوشی های مشترکان را تشکیل می دهند .
این نرم افزار در سه نسخه مختلف انتشار یافته است که نسخه اصلی آن در بخش "دریافت نرم افزار" قرار گرفته است .

لینک دانلود نرم افزار بصورت مستقیم

مطالب مرتبط با نرم افزار پیام رسان فارسی - SMS MCI v0.91


برچسب ها : , , , ,

برترین هاویژه


ویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به موبایل خرید فروش می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .