ویژه

عکس های قتل فجیع دو برادر در ملاء عام و درحضور پلیس!

تاریخ ارسال : 6 سپتامبر 2011 | بازدید : | طبقه بندی : عکس | مجله خبری

انعکاس صحنه های قتل وحشیانه دو برادر پاكستانی که یکی از آنها حافظ کل قرآن بوده، در حضور پلیس ،موجی از خشم و اندوه را در پاكستان به راه انداخت

          

 

50_293889291_tn_201008300556574299.jpg

عکس های قتل فجیع دو برادر در ملاء عام و درحضور پلیس!

عکس های قتل فجیع دو برادر در ملاء عام و درحضور پلیس!
عکس های قتل فجیع دو برادر در ملاء عام و درحضور پلیس!
 
 عکس های قتل فجیع دو برادر در ملاء عام و درحضور پلیس!

عکس های قتل فجیع دو برادر در ملاء عام و درحضور پلیس!
 
 

انتشار ویدئوی قتل دو جوان بیگناه پاكستانی توسط اوباش و در حضور پلیس باعث موجی از خشم و اندوه در پاكستان و خصوصا علیه مقامات پلیس شده است ،این دو جوان که گفته شده فرزندان یک تاجر مشهور پاکستان هستند در حالی که قصد داشتند به محل مسابقات کریکت بروند ،بجای دزدها و به اشتباه به دام اوباش پاکستانی و مردم افتاده و به شکلی فجیع مورد ضرب و شتم غیر قابل تصور قرار گرفته و سپس ساعتها از بالای یک داربست آویزان شدند تا جان باختند
 
رئیس پلیس استان پنجاب طارق سلیم گفت : ظاهرا قبل از این رخداد در محل مورد نظر و در مجاورت زمین کریکت ،یک سرقت مسلحانه رخ می دهد و مردم و پلیس برای دستگیری سارقین در انتظار بوده اند که با این دو جوان روبرو می شوند و چون کیفی در دست داشته اند به اشتباه مورد حمله قرار می گیرند و دوربین های موبایل هم صحنه را ضبط کرده و انتشار می دهند .
 
در تصاویر انشتار یافته در اینترنت و بخشهای خبری مختلف تلویزیون پاکستان و خبرگزاریهای جهان 4 مامور پلیس حضور دیده می شوند که یکی از آنها به وضوح شاهد وقوع جنایت است
 
طارق سلیم گفت : پلیس باید حداقل اسلحه خود را در حالت تیر اندازی هوایی قرا ر داده و شلیک می کرد تا به متفرق کردن جمعیت ، کمک شود اما اینگونه نشد و ماموران اقدام موثری نکردند
 
به گزارش از آسوشیتد پرس این دو برادر روز 15 آگوست یعنی حدود 11 روز پیش و پس از صرف صبحانه و انجام فرائض دینی و اسلامی و برای انجام بازی كریكت عازم محل می شوند و كیفی حاوی وسائل این بازی را در دست داشتند که به اشتباه به عنوان دزد به دام اوباش افتاده و در برابر چشم دهها تن از جمله چند مامور پلیس وحشیانه با ضربات چوب به قتل می رسند.
 
در تصاویری که در اشکال مختلف در یوتیوپ و شبکه های مختلف اجتماعی به نمایش در آمده ،این دو نوجوان در برابر چشم همگان به شکلی مظلومانه و فجیع مورد ضرب و شتم با سنگ و چماق قرار گرفته ودر حالی که قادر به دفاع از خود نبو ده اند با طناب به هم بسته شده و غرق به خون از یک داربست آویزان می شوند تا ساعتها مورد بازدید حاضران قرار گیرند و مهاجمان اطمینان یابند که آنها جان باخته اند.
 
مدیر منطقه و ناحیهٔ سیلکت ، مجاهد فولادوند ، گفت : پلیس سیالکوت نقش تماشاگر را در قتل ۲ جوان‌ بیگناه توسط مردم را داشت.
پس از ساعتها توقف، اجساد دو برادر با کامیون به محلی دیگر برده شده و به شکلی زننده بر روی زمین پرتاب می شوند
 
این در حالیست که تمام این جریان در حالی رخ داده که ماشین پلیس اجساد را اسکورت می کند.
 
یک عضو تیم بررسی جنایت شهر سیالکوت ادعا کرد نیروهای نجات 1122 ، در به دار آویختن دو جوان دست داشته اند، آقای مباشر به پرونده قتل دو جوان توسط اوباش با ضربات چوب رسیدگی میکند.
 
به گفته او، دو جوان در اختیار نیروی 1122 بودند. برادر جوانتر زخمی شده بود اما کمک پزشکی به او داده نشد. اگر آنها را به بیمارستان منتقل میکردند، این فاجعه اتفاق نمیافتاد.
 
به گفته مقامات این دو جوان بی گناه، فرزندان 15 و 17 ساله یك تاجر پارچه هستند و یكی از آنان نیز حافظ کل قرآن بوده است. با انتشار تصاویر حضور پلیس در این صحنه ها، توانائی دولت پاكستان در اداره امنیت این كشور به شدت زیر سوال رفته است. اما حسب اعلام مقامات چند تن از افراد مسئول بازداشت شده اند.

منیع : تابناک
 
گردآوری : پایگاه اینترنتی تکناز

مطالب مرتبط با عکس های قتل فجیع دو برادر در ملاء عام و درحضور پلیس!


برچسب ها : , , ,

برترین هاویژه


ویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به موبایل خرید فروش می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .