ویژه

پخش زنده مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فیلم فجر از طریق اینترنت.
جشنواره فیلم فجر

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر اعلام کرد: پخش زنده مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فیلم فجر از طریق اینترنت.
مدیر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اعلام کرد که آیین های افتتاحیه و اختتامیه این رویداد از طریق اینترنت به صورت زنده پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره ، “حبیب ایل بیگی” با اشاره به اینکه مخاطبان سینمای ایران به صورت آن لاین می توانند به تماشای این آیین‌ها بنشینند ، تصریح کرد : امکان نمایش این دو آیین برای ۲۰ هزار بیننده به صورت همزمان فراهم‌شده و از این تعداد، ۱۰ هزار نفر از امروز می‌توانند برروی سایت www.fajrlive.tv  ثبت نام کنند و پس از فعال سازی نام کاربری و رمز دریافت کنند و ۱۰ هزار نفر دیگر در لحظه برگزاری مراسم به ترتیب اولویت ورود به سایت می توانند به عنوان میهمان به تماشای این دو آیین بنشینند.
وی در خصوص کیفیت ارایه این آیین ها ، افزود: کاربران خانگی که از سرویس Dail up (اینترنت کم سرعت) استفاده می کنند می توانند صدای مراسم را به صورت زنده دریافت کنند و تصاویر این آیین ها در دو کیفیت kbps ۱۲۸ و kbps ۲۵۶ پخش خواهد شد و امکان دانلود فیلم و صدا پس از اتمام هر آیین وجود دارد.
مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر ادامه داد : همچنین مخاطبان می توانند با ارسال نام سینمای مورد نظر خود در هر روز از جشنواره به شماره ۲۰۰۰۰۷ ، اسامی فیلم هایی که در آن روز در سینمای اشاره شده پخش خواهد شد را دریافت کنند.
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه جاری در تهران برگزار می‌شود.
مراسم افتتاحیه بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر روز پنج شنبه یازدهم بهمن ماه در تالار بزرگ کشور برگزار می شود و مراسم اختتامیه نیز روز دوشنبه بیست و دوم بهمن ماه در همین تالار برگزار خواهد شد.
همچنین هماهنگی های لازم برای پخش زنده اینترنتی آیین های اختتامیه بین‌الملل و اختتامیه بخش تجلی اراده ملی در حال انجام است.
منبع : جشنواره فیلم فجر

 

پخش زنده مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فیلم فجر از طریق اینترنت.

مطالب مرتبط با پخش زنده مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فیلم فجر از طریق اینترنت.


برترین هاویژه


ویژه


کلیه حقوق این سایت ، متعلق به موبایل خرید فروش می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .